Usługi

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU

317960934_463123662605667_5343432646708566361_n

Marzysz o wyrazistym, głębokim spojrzeniu? Chcesz, aby Twoje oczy były zawsze podkreślone? Masz dość codziennego malowania kresek i poprawiania ich w ciągu dnia? Chcesz zaoszczędzić czas? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś TAK, to znaczy, że makijaż permanentny oczu jest dla Ciebie! Makijaż permanentny oczu pozwala doskonale podkreślić oczy i zagęścić optycznie linię rzęs. Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i doskonały wygląd.

Proponujemy kilka metod:
- KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCA LINIĘ RZĘS
- KRESKA DEKORACYJNA
- KRESKA Z CIENIEM
- KRESKA ZAGĘSZCZAJĄCA DOLNĄ LINIĘ RZĘS

Pigmenty zgodne z RICH - BEZ BÓLU - znieczulenie x 2 w cenie zabiegu
czas trwania zależy od wybranej metody, od 1,5h do 2 h korekta - dopigmentowanie po 1-1,5 mc Skontaktuj się z salonem aby uzyskać informację czy możesz wykonać zabieg makijażu permanentnego. Przeciwskazania: - ciąża i laktacja - zażywanie sterydów lub leków na depresję - choroba nowotworowa w aktywnym stadium - nieustabilzowana cukrzyca lub choroba hormonalna nieustabilizowana

 
KRESKA GÓRNA ZAGĘSZCZAJĄCĄ LINIĘ RZĘS
Jeśli na co dzień nie malujesz się mocno wybierz delikatną kreskę zagęszczającą linię rzęs. Ten rodzaj kreski jest bardzo subtelny i wygląda bardzo naturalnie. Nikt nie zauważy makijażu permanentnego, ale wszyscy zauważą, że masz piękne i głębokie spojrzenie! Cena: cennik

KRESKA DEKORACYJNA OKA Makijaż permanentny oczu może być też mocniejszy. Jeśli lubisz wyraźny i mocny makijaż możesz wybrać kreskę dekoracyjną oka z lekkim wywinięciem ku górze. Twoje oczy będą zawsze gotowe na wielkie wyjście! Cena: cennik

KRESKA DOLNA OKA

Kreska dolna oka dopełnia makijaż i sprawia, że oczy stają się optycznie większe. Przed wykonaniem makijażu permanentnego linergistka narysuje wstępny rysunek kredką, abyś mogła sprawdzić, czy dobrze się w niej czujesz. Cena: cennik

MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU - PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU

Nie zawsze możesz wykonać makijaż permanentny oczu. Zabieg należy odsunąć w czasie jeśli:

• przechodzisz infekcję wirusową,

• jesteś chora na cukrzycę lub łuszczycę,

• używasz preparatu na porost rzęs (na miesiąc przed zabiegiem należy go odstawić),

• masz przedłużone lub zagęszczone rzęsy (należy je zdjąć przed zabiegiem),

• masz infekcje lub choroby oczu,

• jesteś w ciąży,

• przyjmujesz leki sterydowe.

Pamiętaj, aby poinformować linergistkę o innych chorobach i przyjmowanych obecnie lekach. MAKIJAŻ PERMANENTNY OCZU – PO ZABIEGU

Tuż po zabiegu Twoje oczy mogą być lekko opuchnięte, lekko zaczerwienione i będą sprawiać wrażenie zapłakanych. Opuchlizna szybko jednak mija i można wrócić do codziennych obowiązków.

Po 4 tygodniach od zabiegu należy wykonać korektę, która w naszym Atelier jest bezpłatna.

MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI

brwi-farba-Elan

Makijaż permanentny brwi jest doskonałym rozwiązaniem dla aktywnych kobiet, które chcą wyglądać idealnie bez względu na warunki. To dobry sposób na długotrwałe wyrównanie nieregularnej linii brwi, braków włosków w brwiach oraz optyczne poprawienie gęstości włosków. Makijaż permanentny brwi, w przeciwieństwie do klasycznego make-up’u nie rozmywa się pod wpływem wody czy aktywności fizycznej. Jest bezpieczny dla organizmu. Efekt utrzymuje się od 1 do 2 lat, następnie jaśnieje i należy zrobić tzw. odświeżenie aby cieszyć się nieustająco pięknymi brwiami. Pigmentacja wykonywana jest w naskórku.

Proponujemy kilka metod:
- brwi metodą cienia
- brwi metodą powder (pudrowe)
- brwi metodą powder - ombre
- brwi metodą włosa (maszynka)
- brwi hybrydowe (metoda łączona)

BEZ BÓLU - znieczulenie x 2 w cenie
czas trwania zabiegu 2-2,5 h
korekta - dopigmentowanie po 1-1,5 mc Skontaktuj się z salonem aby uzyskać informację czy możesz wykonać zabieg makijażu permanentnego. Przeciwskazania: - ciąża i laktacja - zażywanie sterydów lub leków na depresję - choroba nowotworowa w aktywnym stadium - nieustabilzowana cukrzyca lub choroba hormonalna nieustabilizowana

Makijaż permanentny brwi jest doskonałym rozwiązaniem dla aktywnych kobiet, które chcą wyglądać idealnie bez względu na warunki. To dobry sposób na długotrwałe wyrównanie nieregularnej linii brwi, braków włosków w brwiach oraz optyczne poprawienie gęstości włosków. Makijaż permanentny brwi, w przeciwieństwie do klasycznego make-up’u nie rozmywa się pod wpływem wody czy aktywności fizycznej.

Dbamy aby brwi wyglądały naturalnie.

Mikropigmentacja brwi w zależności od potrzeb i oczekiwań klientki może być wykonana różnymi metodami. W Atelier Granada Perfect Look makijaż permanentny brwi wykonywany jest metodami: Powder lub Powder/Ombre, Cieniowania oraz Hybrydową. Sposoby wykonania zabiegu różnią się od siebie ostatecznym efektem. Każdorazowy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której ustalane są oczekiwania klientki.
Podczas makijażu permanentnego brwi w Atelier Granada Perfect Look, używane są bezpieczne pigmenty - zgodne z RICH, najwyższej jakości.
Zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu (kremy i żele znieczulające).
Czas: 2,5 godziny

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

USTA-perm.-ok-Iwona-07.2020-225x300

Makijaż permanentny ust to zabieg, który gwarantuje długotrwały efekt i nieskazitelny wygląd. Doskonale sprawdzi się u kobiet borykających się z brakiem czasu, które chcą wyglądać pięknie bez względu na okoliczności. Makijaż permanentny ust jest sposobem na wyrównanie pigmentacji i korektę kształtu poprzez wprowadzenie pigmentu pomiędzy skórę właściwą, a pogranicze naskórka. Zabieg pozwala również na poprawę konturu, gdy ten uległ zatarciu oraz poprawę asymetrii, jak również zatuszuje blizny oraz ubytki czerwieni wargowej. Sprawi, iż usta będa wyglądały świeżo, będą bardziej wyraźne oraz optycznie pełniejsze.

Proponujemy kilka metod:
- kontur ust
- kontur z cieniem
- aquarel lips (bezkonturowe usta)
- natural lips
- full lips

BEZ BÓLU - znieczulenie x 2 w cenie
czas trwania zabiegu 2,5 h
korekta - dopigmentowanie po 1,5 mc Skontaktuj się z salonem aby uzyskać informację czy możesz wykonać zabieg makijażu permanentnego. Przeciwskazania: - ciąża i laktacja - zażywanie sterydów lub leków na depresję - choroba nowotworowa w aktywnym stadium - nieustabilzowana cukrzyca lub choroba hormonalna nieustabilizowana

Makijaż permanentny ust to zabieg, który gwarantuje długotrwały efekt i nieskazitelny wygląd. Doskonale sprawdzi się u kobiet borykających się z brakiem czasu, które chcą wyglądać pięknie bez względu na okoliczności.

Makijaż permanentny ust jest sposobem na wyrównanie pigmentacji i korektę kształtu poprzez wprowadzenie pigmentu pomiędzy skórę właściwą, a pogranicze naskórka. Zabieg pozwala również na poprawę konturu, gdy ten uległ zatarciu oraz poprawę asymetrii, jak również zatuszuje blizny.

Usta się nie powiększają jednak często efekt wizualny może sprawiać takie wrażenie.

Każdorazowy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której ustalane są oczekiwania klientki oraz wykonywany jest rysunek wstępny pozwalający przybliżyć zamierzony efekt.

Pigmenty, na których używamy w Atelier Granada Perfect Look są hipoalergiczne oraz cechują się najwyższą jakością - zgodne z RICH.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijaż permanentny ust w naszym Atelier poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, która ma na celu udzielenie dokładnych informacji klientce oraz poznanie jej oczekiwań. Po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań do zabiegu oraz pozytywnej decyzji klientki przedstawiona zostaje wizualizacja, która pozwala w pełni ustalić szczegóły przyszłego zabiegu.

Trwała pigmentacja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich to zabieg podstawowy, podczas którego wykonywany jest makijaż permanentny. Drugim etapem jest korekta, która pozwala poprawić pierwotny efekt. Makijaż permanentny ust wymaga dwuetapowego podejścia, ponieważ w zależności od indywidualnych uwarunkowań skóry, pierwotny efekt może wymagać poprawy. Zalecany czas na wykonanie korekty to 6-8 tygodni po pierwszej wizycie – około tyle czasu pigment potrzebuje na ustabilizowanie się w skórze. Korekta jest etapem końcowym zabiegu.

Wiele klientek pyta czy makijaż permanentny ust boli – w ATELIER Granada Perfect Look  używamy środków znieczulających, które pozwalają wyeliminować ten problem.

Sprawdź naszą GAlerię

Przejdź już teraz do galerii i zobacz naszą prace.

LIFTING I LAMINACJA RZĘS

oko-po-4d-1-225x300
-Lifting rzęs
-Lifting brwi

LIFTING RZĘS NATURALNYCH - Piękne, odżywione, wydłużone własne rzęsy dzięki zabiegowi LIFTINGU i LAMINACJI RZĘS, który wykonasz w naszym Atelier Granada Perfect Look. Zabieg poprawia kondycję rzęs, nadaje im objętości, długości, przyciemnia i sprawia, że każda kobieta czuje się i wygląda pięknie. Rzęsy zostają podkręcone.

czas trwania zabiegu 1,20 - 1,5 h

LIFTING BRWI - Geometryczne, pięknie ułożone włoski brwi, utrzymujące nadany kierunek sprawią, iż Twoja twarz nabierze elegancji i wyrazu.
Możliwe poszerzenie brwi nawet o 100%.

czas trwania zabiegu 1,20 h

Piękne, odżywione, wydłużone własne rzęsy dzięki zabiegowi LIFTINGU i
LAMINACJI RZĘS, który wykonasz w naszym Atelier Granada Perfect Look.
Zabieg poprawia kondycję rzęs, nadaje im objętości, długości, przyciemnia i sprawia, że każda kobieta
czuje się i wygląda pięknie.
Laminowanie rzęs powoli zastępuje przedłużanie rzęs. Dlaczego?
Otóż przedłużanie przeważnie osłabia nasze naturalne rzęsy.
Natomiast laminowanie to zabieg polegający na poprawieniu naturalnego wyglądu rzęs bez osłabiania ich.
Efekt utrzymuje się 6-8 tygodni.

Cena LIFTINGU/LAMINOWANIA RZĘS : - cena: cennik

Cena LIFTINGU/LAMINOWANIA RZĘS + BOTOX w Atelier : cena: cennik

LAMINACJA BRWI -  ułożenie, ujarzmienie niesfornych włosków, regulacja, ewentualnie farbowanie.

Efekt utrzymuje się 4-6 tygodni.

Cena: cennik

 

STYLIZACJA paznokci

-MANICURE KLASYCZNY I HYBRYDOWY
-PEDICURE KLASYCZNY I HYBRYDOWY
ciemna-zieleń-Asia--225x300

Manicure klasyczny bez malowania lub z malowaniem Zabieg polega na tradycyjnym skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem oraz usunięciu wysterylizowanymi cążkami narośniętych na płytkę skórek. Paznokieć polerujemy, malujemy wysokiej jakości lakierem i nakładamy oliwkę nawilżającą.
W przypadku hybrydy lub żelu utwardzamy lampą.

Manicure klasyczny
Manicure hybrydowy
Manicure żelowy
Pedicure klasyczny
Pedicure hybrydowy

Manicure klasyczny
Zabieg polega na tradycyjnym skróceniu i opiłowaniu płytki, następnie zamknięciu łusek paznokcia pilnikiem
oraz usunięciu wysterylizowanymi cążkami narośniętych na płytkę skórek.
Paznokieć polerujemy, malujemy wysokiej jakości lakierem i nakładamy oliwkę nawilżającą.
Manicure hybrydowy
Aby nałożyć lakier hybrydowy, proces zaczyna się tak jak przy zwykłym manicure - od przygotowania płytki.
Opiłowane paznokcie z odsuniętymi skórkami zostają zmatowione specjalnym bloczkiem.
To ważne, bo u osób, których płytka jest naturalnie tłusta, bez wstępnego przygotowania, powłoka hybrydowa na paznokciach może się nie utrzymać.
Powłoka hybrydowa na paznokciach składa się z dwóch warstw. Żelu i warstwy koloru. Po nałożeniu warstwy żelu utwardza się go w świetle lampy, a następnie nakłada warstwy koloru.
W naszym salonie pracujemy na lakierach hybrydowych najwyższej jakości, które pozwalają cieszyć się nienaganną stylizacją paznokci przez długi czas.
Używamy produktów najwyższej jakości: NEO NAIL, INDIGO, SEMILAC
Zapewniamy higienę i bezpieczeństwo, narzędzia są wysterylizowane, nowe pilniki dla każdej Klientki lub Klienta.

Malowanie pod skórki.

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY I BRODY MIKROPIGMENTACJA MEDYCZNA

unnamed

MIKROPIGMENTACJA SKÓRY GŁOWY - to doskonała imitacja brakujących włosów. Pomaga osobom łysiejącym lub z bliznami zakamuflować wybrane obszary np. zakola lub czubek głowy. Optyczne zagęszczenie skalpu u mężczyzn i kobiet. Zagęszczamy także zarost brody. Zabieg dedykowany dla mężczyzn i kobiet. Jest to optyczne zagęszczenie obszaru dzięki mikropigmentacji.

zabieg ze znieczuleniem
czas trwania zależy od obszaru pigmentacji
ilość zabiegów od 2 do 3 sesji MIKROPIGMENTACJA MEDYCZNA BRODAWEK SUTKOWYCH - pomaga odzyskać kolor, zakamuflować ewentualne blizny w obrębie brodawek sutkowych lub odtworzyć otoczki po operacjach. zabieg ze znieczuleniem czas trwania zależy od obszaru ilość zabiegów 2 w odstępie 1,5 miesiąca

Makijaż permanentny ust to zabieg, który gwarantuje długotrwały efekt i nieskazitelny wygląd. Doskonale sprawdzi się u kobiet borykających się z brakiem czasu, które chcą wyglądać pięknie bez względu na okoliczności.

Makijaż permanentny ust jest sposobem na wyrównanie pigmentacji i korektę kształtu poprzez wprowadzenie pigmentu pomiędzy skórę właściwą, a pogranicze naskórka. Zabieg pozwala również na poprawę konturu, gdy ten uległ zatarciu oraz poprawę asymetrii, jak również zatuszuje blizny.

Usta się nie powiększają jednak często efekt wizualny może sprawiać takie wrażenie.

Każdorazowy zabieg poprzedzony jest konsultacją, podczas której ustalane są oczekiwania klientki oraz wykonywany jest rysunek wstępny pozwalający przybliżyć zamierzony efekt.

Pigmenty, na których używamy w Atelier Granada Perfect Look są hipoalergiczne oraz cechują się najwyższą jakością.

MAKIJAŻ PERMANENTNY UST

Makijaż permanentny ust w naszym Atelier poprzedzony jest bezpłatną konsultacją, która ma na celu udzielenie dokładnych informacji klientce oraz poznanie jej oczekiwań. Po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań do zabiegu oraz pozytywnej decyzji klientki przedstawiona zostaje wizualizacja, która pozwala w pełni ustalić szczegóły przyszłego zabiegu.

Trwała pigmentacja podzielona jest na dwa etapy. Pierwszy z nich to zabieg podstawowy, podczas którego wykonywany jest makijaż permanentny. Drugim etapem jest korekta, która pozwala poprawić pierwotny efekt. Makijaż permanentny ust wymaga dwuetapowego podejścia, ponieważ w zależności od indywidualnych uwarunkowań skóry, pierwotny efekt może wymagać poprawy. Zalecany czas na wykonanie korekty to 6-8 tygodni po pierwszej wizycie – około tyle czasu pigment potrzebuje na ustabilizowanie się w skórze. Korekta jest etapem końcowym zabiegu.

Wiele klientek pyta czy makijaż permanentny ust boli – w ATELIER Granada Perfect Look  używamy środków znieczulających, które pozwalają wyeliminować ten problem.

RZĘSY i BRWI

242014830_907936750120553_8486839783868821991_n
-Henna Rzęs i Brwi
-PRZEDŁUŻANIE RZĘS

Jednym z popularnych sposobów przedłużania i zagęszczania rzęs jest metoda 1:1. To idealne rozwiązanie dla pań, które stawiają na naturalny look. Polega ona na doklejeniu do każdej pojedynczej rzęsy jej odpowiednika. Jeżeli jednak klientkom zależy na nieco mocniejszym podkreśleniu spojrzenia, wówczas warto się zdecydować na metodę 2:1, a czasem nawet 3:1. Wiele zależy od kondycji rzęs naturalnych, kosmetyczka doradzi, którą metodę dobrać. Uzupełnienie rzęs co 3 tygodnie.

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Przedłużanie rzęs to zabieg, który jest popularny. Polega on na optycznym zwiększeniu objętości rzęs i doskonale sprawdza się szczególnie wówczas, gdy nasze naturalne są słabe, krótkie bądź jasne.

Jednym z popularnych sposobów przedłużania i zagęszczania rzęs jest metoda 1:1. To idealne rozwiązanie dla pań, które stawiają na naturalny look. Polega ona na doklejeniu do każdej pojedynczej rzęsy jej odpowiednika. Jeżeli jednak klientkom zależy na nieco mocniejszym podkreśleniu spojrzenia, wówczas warto się zdecydować na metodę 2:1, a czasem nawet 3:1. Wiele zależy od kondycji rzęs naturalnych, kosmetyczka doradzi, którą metodę dobrać.

 

LIFTING I LAMINACJA RZĘS

Lifting rzęs to zabieg odżywienia, podniesienia i podkręcenia rzęs naturalnych. Laminacja to kolejny etap zabiegu, wykonywany po liftingu. Twoje rzęsy naturalne stają się długie, piękne, odżywione, wyrównane i podkręcone. W trakcie zabiegu także zostają przyciemnione. Efekt zabiegu utrzymuje się do 6 tygodni.

LAMINACJA BRWI

Laminowanie brwi odbudowuje strukturę włosków, wyraźnie je pogrubia, wzmacnia, a także nadaje im piękny połysk. 

Brwiom nadaje odpowiedni kształt, włoski układa w odpowiedniej pozycji aby były równe i skierowane w jednym kierunku. Zabieg dedykowany dla kobiet oraz mężczyzn.

HENNA i regulacja brwi

HENNA i regulacja brwi – precyzyjna i trwała. Dobór kolorystyczny do odcienia skóry i włosów.

Kosmetyka Twarzy

242255979_2996592640576958_4662277477537788847_n (1)

ZABIEGI:

Twarz – szyja – dekolt

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA – z dobraną do skóry ampułką – nawilżenie skóry, poprawa gęstości skóry – znieczulenie

– MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA ŁĄCZONA Z KWASAMI MEDYCZNYMI BioRePeel (CE), PRX T33 (CE) – poprawa elastyczności skóry, wypłycenie drobnych zmarszczek, zmniejszenie porów, rozjaśnienie

STYMULATORY TKANKOWE

LUMI EYES 1 mlstymulator tkankowy + mezoterapia mikroigłowa okolic oczu – stymulator tkankowy, rozjaśnia cienie, lekko wypełnia, wygładza okolicę oczu (seria min. 3 x co 1 mc, następnie za 4-5 miesięcy)

SENSI EYES – 2 ml stymulator tkankowy okolic oczu – lekko wypełnia, niweluje cienie, likwiduje zmarszczki okolic oczu, wygładza (seria min. 2 x co 1 mc, następnie za 7 miesięcy)

– GEO EYES – 1 ml stymulator tkankowy dedykowany do okolicy oczu

LUMI – stymulator tkankowy dla skóry twarzy, szyi i dekoltu 3ml – stymulator tkankowy – Zagęszczenie skóry, rozjaśnienie i wygładzenie – dedykowany dla młodszych skór

– ASHANTI 2 ml- twarz, szyja, dekolt, dłonie –  stymulator tkankowy z kolagenem – uzupełnia niedobory kolagenu w skórze, doskonale zagęszcza skórę i wypłyca zmarszczki, nie zmienia rysów twarzy

– KARISMA 2 ml (CE) – twarz, szyja, dekolt – stymulator tkankowy z kolagenem – wypłyca zmarszczki, uzupełnia kolagen, nie zmienia rysów twarzy

MEZOTERAPIA IGŁOWA

– MEZOTERAPIA IGŁOWA OKOLIC OCZU z użyciem odpowiedniego preparatu likwidującego cienie i wiotkość skóry –  RRS HA eyes (CE), Dives med, Cytocare (CE)

– MEZOTERAPIA IGŁOWAtwarz, szyja, dekolt – polega na podaniu bezpośrednio pod skórę składników odżywczych. Przeciwstarzeniowy zabieg działa lepiej niż najdroższe kremy. Nastąpi dynamiczne uelastycznienie i odmłodzenie skóry. Zabieg dokonywany przy pomocy specjalnej jednorazowej igły. Certyfikowane preparaty. 

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna podbródka/chomików – (LIPOLAX VL) pomaga usunąć niechciany tłuszcz z okolicy podbródka lub chomików

PEELINGI

PEELING KAWITACYJNY – zabieg oczyszczający ultradźwięki

PEELING KAWITACYJNY I SONOFOREZA z ampułką – zabieg oczyszczający oraz wtłaczanie substancji aktywnych w skórę

PEELINGI CHEMICZNE – KWASY (wybór kwasów – migdałowy, glikolowy, azelainowy) – oczyszczanie, oczyszczanie manualne, maski, masaż

PEELING KAWITACYJNY + wybrany do skóry KWAS, maski – dogłębne oczyszczanie 

RETIX C – terapia anti anging (retinolowa odmładzająca kuracja) – stosowanie jesień, zima, wczesna wiosna

BioRePeel – peeling medyczny dla skór starzejących się i z przebarwieniami

BB GLOW – metoda odmładzania z użyciem mezoterapii, przywracania blasku skórze, odświeżeniu kolorytu

PRX-T33 z mezoterapią mikoigłową lub bez mezoterapii – chemiczna biorewitalizacja skóry, odmłodzenie i oczyszczenie, niweluje plamy pigmentacyjne

POZOSTAŁE ZABIEGI

Pink Glow – stymuluje procesy naprawcze poszczególnych warstw skóry – mieszanka peptydów i witamin rozjaśnia skórę, odmładza i zwalcza działanie wolnych rodników

– TERAPIE TRĄDZIKOWE – TCA LIFT Peel (CE) –  to wyrób medyczny  dla skóry z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, trądzikowej, z pierwszymi oznakami starzenia. Peeling do intensywnej odnowy naskórka, redukcji przebarwień, intensywnego leczenia zmian trądzikowych, wypłycenia blizn i zmarszczek. Zabieg należy wykonać w serii 4-6 co 7-8 dni.

– MIKRODERMABRAZJA – mechaniczne złuszczanie naskórka, ampułka, masaż, maska

SKÓRA GŁOWY – MEZOTERAPIA IGŁOWA

– MEZOTERAPIA Igłowa SKÓRY GŁOWY pobudzającego wzrost włosów z użyciem najlepszego i certyfikowanego preparatu na rynku. (CE – dr Cyj, Cytocare Hair Care, RRS HA XL Hair)

– MEZOTERAPIA IGŁOWA BRWI – zagęszczenie i pobudzenie porostu włosków w obszarze brwi – RRS HA XL Hair (CE)

MEDYCYNA ESTETYCZNA

toksyna botulinowa, wypełniacze, nici, modelowanie ust  – w salonie Granada Perfect Look zabiegi z tego obszaru wykonuje lekarz przeszkolony i certyfikowany w tym zakresie – chirurg plastyczny.

 

Masaż

received_686033721906929a-768x484

Masaż to zabieg fizjoterapeutyczny, w którego trakcie tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu. Aby przyniósł rezultaty, musi być przeprowadzony w odpowiednim tempie i z właściwą siłą. W zależności od rodzaju może mieć działanie relaksacyjne, przeciwobrzękowe, profilaktyczne lub pobudzające. Masaż jest także polecany, jeśli ktoś przebywa się w ciągłym stresie, ma ponury nastrój lub też po prostu chce odprężyć po dłuższym okresie pracy umysłowej lub intensywnego wysiłku fizycznego.

Masaż to zabieg fizjoterapeutyczny, w którego trakcie tkanki ulegają sprężystemu odkształceniu. Aby przyniósł rezultaty, musi być przeprowadzony w odpowiednim tempie i z właściwą siłą. W zależności od rodzaju może mieć działanie relaksacyjne, przeciwobrzękowe, profilaktyczne lub pobudzające. Masaż jest także polecany, jeśli ktoś przebywa się w ciągłym stresie, ma ponury nastrój lub też po prostu chce odprężyć po dłuższym okresie pracy umysłowej lub intensywnego wysiłku fizycznego.

MASAŻ KLASYCZNY – jest to wykorzystywanie techniki dotyku w celu wywołania u osoby masowanej dobrego samopoczucia i odprężenia; istnieje kilkanaście technik tego masażu, a we wszystkich przeprowadzane są kolejno: głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, uciskanie, oklepywanie, wałkowanie.

Masaż Klasyczny w Atelier Granada Perfect Look trwa 1 h - cena 120 zł
Masaż LOMI LOMI - to masaż z Hawajów. Odbywa się przy muzyce, a masażysta tańczy przy stole Flay lub Hula. Masaż jest głęboko terapeutyczną formą masażu uwalniającego od stresu, traumy, mocno rozluźnia i relaksuje. Pobudza wewnętrzną energię w drodze do zdrowienia fizycznego, emocjonalnego i psychicznego. Uwalnia od bólu stawów i mięśni. Czas trwania zabiegu 1 godzina do półtorej godziny.

Masaż LOMI LOMI w Atelier Granada Perfect Look - cena 200 PLN

BIRMAŃSKI MASAŻ GŁOWY - pochodzący z Birmy i stworzony aby wojownicy pozbywali się stresu. Masaż odbywa się na krześle. Jest typowym masażem szybko odstresowującym, niwelującym bóle i zawroty głowy oraz szum w uszach.

Masaż głowy trwa około 30 minut - cena 120 zł.

ODMŁADZAJĄCY MASAŻ TWARZY - masaż przy użyciu technik LOMI LOMI i SHIATSU. Z dodatkowym wykorzystaniem olei, kamiennych wałeczków i kryształów.

Masaż twarzy trwa 1 godzinę - cena 150 zł

MASAŻ LECZNICZY – masaże tego typu stosowane są w fizjoterapii, ich celem jest zmniejszenie objawów chorób i urazów, zwłaszcza narządów ruchu, przykurczy mięśniowych, problemów ze stawami i mięśniami; polecany jest także po zakrzepach żył i przy problemach z oddychaniem. Technika przeprowadzania przypomina masaż klasyczny.

Masaż Leczniczy w Atelier Granada Perfect Look - cena 60 minut 130 PLN

MASAŻ SPORTOWY zabiegi tego rodzaju mają za zadanie pomóc w utrzymaniu kondycji i sprawności ciała, a także zapobiegać kontuzjom i urazom, jak również mogą być stosowane zarówno przed, jak i po aktywności fizycznej

Masaż Sportowy w Atelier Granada Perfect Look - cena 60 minut 140 PLN

MANUALNY DRENAŻ LIMFATYCZNY– w trakcie tego masażu stosuje się specjalne, powtarzane często chwyty, które pozwalają na chwilowe odkształcenie tkanek, przez co pobudzają pracę komórek mięśniowych naczyń limfatycznych; dzięki temu pracują one intensywnie przez kilka kolejnych godzin

Drenaż Limfatyczny w Atelier Granada Perfect Look - cena 40 minut 100 PLN

MASAŻ ANTYCELLULITOWY- jest jedną z najskuteczniejszych metod na pozbycie się cellulitu. Jednak aby masaż przyniósł oczekiwane efekty należy robić go regularnie i w seriach. Masaż antycellulitowy polega na uciskaniu umięśnionych części ciała na tyle mocno i rytmicznie, aby poprawić ukrwienie podskórnej warstwy tłuszczowej, pobudzić pracę układu limfatycznego oraz zwiększyć jędrność skóry. Dynamiczne ruchy mają działanie modelujące, czyli rozbijające nieprawidłowo rozmieszczone tkankę tłuszczową, którą nazywamy cellulitem. Masaż antycellulitowy ma również działania prozdrowotne, bo wspomaga usuwanie toksyn i innych zalegających pod skórą produktów przemiany materii.

Masaż Antycellulitowy w Atelier Granada Perfect Look - cena 60 minut 120 PLN

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ Chociaż bańki chińskie kojarzone są przede wszystkim z leczniczym działaniem pozwalającym na powrót do zdrowia, znajdują one także i inne zastosowanie. Wykonywany za ich pomocą masaż, pozwala poprawić wygląd sylwetki

Masaż Antycellulitowy Bańką Chińską w Atelier Granada Perfect Look - cena 30 minut 80 PLN

MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEDYC.EST_.-powiększanie-UST-Dagmara-po-300x225

W Granada Perfect Look wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez certyfikowanych i doświadczonych lekarzy. Jesteś bezpieczna w ich rękach. Wykonujemy pełen zakres zabiegów toksyną botulinową oraz kwasem hialuronowym. Oferujemy wiele zabiegów z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych oraz nici. Korygujemy kształt nosa i ust. Mamy w swojej ofercie innowacyjne zabiegi przywracające jędrność skóry oraz odejmujące lat.
Pełna oferta w CENNIKU.

W Granada Perfect Look wszystkie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywane są przez certyfikowanych lekarzy. Jesteś bezpieczna w ich rękach.

Wykonujemy pełen zakres zabiegów toksyną botulinową oraz kwasem hialuronowym.

Mamy w swojej ofercie innowacyjne zabiegi przywracające jędrność skóry oraz odejmujące lat. Pełna oferta w CENNIKU.

ZABIEGI:

Toksyna zmarszczki 1 okolica
Toksyna zmarszczki 1 okolica
Leczenie nadpotliwości pach toksyną botulinową (50j.)
Osocze bogatopłytkowe twarz
Wolumetria policzków (2 ampułki)
Mezoterapia SkinBooster Neuvia Hydro Deluxe
Wolumetria soft Neuvia Hydro Deluxe (2,5ml) z niskousieciowanym kwasem hialuronowym (1ml)
Wypełnianie bruzd nosowo-wargowych/linii marionetki
Powiększanie/modelowanie ust kwasem hialuronowym
Wypełnienie doliny łez
Hydroksyapatyt wapnia
Mezoterapia skóry głowy Dermaheal HL
Peptydowa terapia włosów DR.CYJ Hair Filler 
Nici PDO
Nici PLLA
Lipoliza iniekcyjna podbródka (1 ampułka)
Lipoliza iniekcyjna okolic brzucha (2 ampułki)
Profhilo

Makijaż okolicznościowy

242255979_2996592640576958_4662277477537788847_n (1)

W naszym salonie wykonasz makijaż na każdą okazję: okolicznościowy, wieczorowy, ślubny. Dla Pań w każdym wieku, także dla skóry dojrzałej.

Laminacja Brwi

brwi-po-super-ok-271x300

Jeśli Twoje brwi rosną nieregularnie, włoski są niesforne i się nie układają to laminacja brwi jest idealnym sposobem na ich ujarzmienie. Dodatkowym atutem laminacji jest dogłębne odżywienie i regeneracja włosków brwi.

Prostowanie i odżywianie włosów

-KERATYNA – Amazon Keratin
-BOTOX NA WŁOSY – Amazon

beauty-2309516_1920

TERAPIA BLIZN - Usuwanie blizn - mikropunktura

242376240_537806633995749_5043128974820766025_n (1)

MOBILIZACJA BLIZN i ROZSTĘPÓW - praca suchą igłą na bliźnie - terapie łączone z mezoterapią mikroigłową oraz kwasami medycznymi w skuteczny sposób pomagają w znaczący sposób zredukować widoczność blizn. MIKROPIGMENTACJA BLIZN - kamuflaż blizn i rozstępów przy pomocy mikropigmentacji (makijaż permanentny). MIKROPUNKTURA - pomożemy usunąć blizny, rozstępy i plamy pigmentacyjne.